Kwestia współpracy

Na każdym etapie współpracujemy z klientem tak aby pozyskać dla każdego odpowiednie dofinansowanie. Dotychczasowa wiedza i doświadczenie sprawiają że możesz być pewny że z nami otrzymasz dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła lub preferencyjny kredyt dofinansowany z WFOiŚ.

Pozyskanie dotacji

Nasz zespół doradców przygotuje dokumentacje do odpowiednich programów. Zawsze zajmujemy się kompleksowo pozyskaniem dotacji. Obecnie standardem do inwestycji w instalacje fotowoltaiczną jest dotacja. Wybrane branże posiadają odpowiednio inne preferencyjne możliwości dotacji. Dla większości osób prywatnych najbardziej znanym programem w Polsce jest program Mój Prąd. Program ten jest przeznaczony dla osób prywatnych

Mój Prąd – Program dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych dla osób prywatnych w wysokości 5000zł dla instalacji od 2 – 10 kWp. Prosta procedura, jasne zasady i wysoka stała kwota dotacji sprawiły że program stał się motorem napędowym instalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Jak uzyskać dotacje

  • Kup i zamontuj instalacje o mocy 2-10 kWp
  • Poczekaj na wymianę licznika na dwukierunkowy
  • Podpisz umowę kompleksową z Zakładem energetycznym
  • Złóż wniosek
  • Otrzymaj zwrot 5000 zł

Ulga termomodernizacyjna – inwestując w instalacje fotowoltaiczna możesz od 1 stycznia 2019r w ramach nowej ulgi podatkowej odliczyć od dochodu przez trzy lata nawet 53 tys. zł.

Agroenergia – Program skierowany wyłącznie dla rolników którzy zainwestują w instalacje od 50 kWp do 1 MW. Budżet szacowany jest na 200 mln zł na pożyczki i dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych.